FAKRO ÇATI PENCERELERİ ETEKLİKLERİ
  • Register

FAKRO ÇATI PENCERELERİ ETEKLİKLERİ; Eğer çatı katında oturuyor iseniz ve çatınızı daha işlevsel bir hale getirmek, barındığınız ortamı daha çok aydınlatmak ve havalandırmak için çatı penceresi tercih ediyor iseniz o zaman yapmanız gereken başka hususlar da vardır. Çatıya bu çatı pencerelerinin tam olarak monte edilebilmesi ve çatının verimini koruması için fakro çatı penceresi eteklikleri çok önemli bir yere sahiptir.

Çatı eteklikleri sayesinde pencereden beklentilerinizi kolaylık ile karşılayabilirsiniz. Eteklikler ne kadar kaliteli ise ısı ve ışık yalıtımı da bir o kadar kaliteli olur. EHN kiremit eteklik hem yüksek çatılar için hem de kaplamaların işlevsel olabilmesi için aynı zamanda da çatı pencerelerinin kolaylık ile monte edilebilmesi için çok gerekli bir üründür. Özellikle de çatı ile etekliklerin doğru bir şekilde kullanılması ve uyum içerisinde olması mükemmel bir iş ortaya çıkarır. Eğer eteklik olmadan pencere montajı yapılır ise cam bir süre sonra dış etkilerden ötürü zedelenir. Bu zedelenmenin olmaması için de eteklik ile pencere arasında bir drenaj sağlanmalıdır.

FAKRO ÇATI PENCERELERİ ETEKLİKLERİ

Özellikle fakro çatı penceresi eteklikleri tüm fakro çatı pencereleriyle uyumluluk sağlıyor. Shingle çatı eteklikleri shingle eteklik sayesinde çatı pencerelerinin montajı oldukça kolaydır. Hem kolay hem de doğru bir çatı montajı için etekliklerin önemi büyüktür. Bu etekliğinde amacı aynı kiremit çatı etekliğindeki gibi pencereyi dış etkilerden korumak ve muhafaza ederek hizmet ömrünü uzatmaktır. Bu etekliklerde yine diğer Fakro çatı pencereleriyle uyumluluk sağlıyor. 

Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri Sayesinde Doğru Montaj

Özellikle çatı penceresi kullanıyor iseniz ve çatı penceresini dış etkilerden korumak ve doğru bir montaj yapmak istiyor iseniz o zaman Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri kullanmak zorundasınız. Dışarıda bulunan dış etkilen, güneş ışınları, su sızıntıları pencerelerin kalitesini düşürür ve hizmet ömrünü kısaltır. Bu neden ile de bu eteklikleri hem yatay olarak hem de blok şeklinde çatınıza monte ettirmelisiniz. Sizde bir kez çatı penceresi sistemlerinden yararlanın ve ömür boyu onu kullanın. Bunu sağlayabilmek için de her zaman en kalitelisini tercih edin. 

Fakro Eteklik Shingle cati

 Fakro Eteklik Yatay buyuk Kombine