FAKRO ELEKTRO PİVOT ÇATI PENCERELERİ
  • Register

FAKRO ELEKTRO PİVOT ÇATI PENCERELERİ; Bu özel pencereler kullanıcılara iki adet renk seçeneği ile sunuluyor. Özellikle de açık renk seçeneği İskandinav Çamından, ikinci renk seçeneği ise polirüton beyaz kaplamadan oluşuyor. Bu pencereleri diğer pencerelerden ayıran en önemli özellik uzaktan kumanda ile kullanılmasıdır. Bu neden ile bu pencerelerin içerisinde kumanda birimi, motor ve trafo bulunmaktadır. 

1.Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 electro ( Açık Meşe )

2.Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 electro ( Poliratan Kaplı Beyaz )

Bu pencerelerin her birinde yağmur sensörü bulunuyor. Yani eğer yağmur yağıyor ise ve siz de bu özelliği aktif etti iseniz pencereniz kendiliğinden otomatik olarak kapanacaktır. Bu pencerelerin çalışması için şehir şebekelerinden olan 230V yeterlidir. Dolayısı ile de tüm elektrik aksamını içerisinde barındıran bu pencerelerin görünümleri diğer fakro pencerelerden farksızdır. Fakro elektro pivot çatı pencereleri sayesinde hem oturduğunuz yerden pencerelerinizi yönetebilir hem de kullanım kolaylığı sayesinde gün ışığından daha fazla yararlanabilirsiniz.


Fakro Elektro Pivot Çatı Pencerelerinin Özellikleri

  • 230 V ile çalışabiliyor.
  • Yağmur sensörü bulunuyor.
  • 2 kat ekolojik vernik uygulaması sayesinde estetik görünüm ve uzun kullanım süresi sağlanıyor.
  • Odaya giren havanın maksimum olmasını sağlayan sistem ile donatılmıştır.
  • Eğer pencere kolunu 90 derece çevirir iseniz pencerenizi manuel kullanıma açarsınız.
  • 180 derece dönebilme yeteneğine sahip olan pencereler sayesinde pencere dış temizliğini de kolaylık ile yapabilirsiniz. 

Fakro Elektro Pivot Çatı Pencerelerinin Teknik Özellikleri

Öncelik kaliteli ahşaplardan üretiliyor. Bu sayede de uzun süre sağlamlığını koruyor ve aynı zamanda da estetik bir görüntüye sahip oluyor. Aynı zamanda da bu pencerelerin en önemli özelliklerinden biri enerji tasarrufu sağlamasıdır. Enerji tasarrufu sağlayan bu camlar sayesinde kışları içerisinin sıcaklığı sabit kalır ve ısının düşmesi engellenir. Yazın ise içerisinin belli miktarda ısı alması sağlanır ısı fazlası bu camlar sayesinde geri yansıtılır. Aynı zamanda da nem dengesini sağlayan bu camlar sayesinde buğulanma derdi de son bulur. Bu fakro elektro pivot çatı pencereleri pencere kolları ile de adından söz ettiriyor. Özellikle montajlı bölümlerinden değil kullanıcıların ulaşabileceği yükseklikten monte edilen pencere kolları kullanım kolaylığı da sağlıyor.