FAKRO YÜKSEK PİVOT PENCERELERİ
  • Register

FAKRO YÜKSEK PİVOT PENCERELERİ; Kullanıcıların istediği daha geniş alandan ışık sağlama imkanı artık fakro yüksek pivot orta kayıtlı pencereleri sayesinde mümkündür. Özellikle de FDY-V U3 Duet Prosky serisi sayesinde bunu sağlamak çok daha kolaydır. Bu pencereler sabit, alt, orta kayıt sistemleri sayesinde evinizi daha geniş gösterecektir. Aynı zamanda da elektrikli kontrol sisteminin de kolaylık ile sonradan eklenebileceği bu pencerelere, perde, jaluzi, gölgelik ya da sineklik gibi eklentiler de sonradan eklenebilmektedir. 

Elektrikli kontrol sistemleri sonradan da entegre edilebilir.

Perde, jaluzi, sinelik, gölgelik, panjur eklenebilir.
Montaj Eğimi : 25 – 65°.

Teknik Özellikler TGY-V U3 Duet Prosky
Pencere U-değeri 1,4 W / m 2 K
Cam U-değeri 1,1 W / m 2 K
Rw katsayısı 32 dB
CAm 4H - 16 - 4T      
Düşük emisyonlu kaplama +
Eylemsiz gass dolu bölmeleri  
+
Sertleştirilmiş cam +
Hava girişi türü V40P
Hava girişi hava akışı  52 m 3 / h
Vernikleme iki katı
Mühürler üç
Çoklu nokta açılış +
Kolu Şık
Alt kanat
Cam 4H-16-33.1T (güvenli)
Düşük emisyonlu kaplama +
Eylemsiz gass dolu bölmeleri
+
Sertleştirilmiş cam +

 

Aslına ikili bir sisteme sahip olan pencerelerde, biri diğerinin içerisine ilave edilmiştir. Dolayısı ile de pencere pivot metodu sayesinde 180 derece açılabiliyor ama açı merkezi ilk pencere üzerinde yer alıyor. Bu sayede de kullanıcılar pencereye kolaylık ile yaklaşabiliyor ve kullanım alanı çok daha fazla oluyor. İkili pencerelerden biri sabittir. Dolayısı ile de alt pencere açılmıyor. Fakat cam içeren bu eklenti sayesinde içeriye giren güneş ışığı çok daha fazla oluyor.  

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Penceresi Ölçüleri

Fakro yüksek pivot orta kayıtlı pencerelerinin teknik özellikleri; Fakro yüksek pivot orta kayıtlı pencereleri kullanılan alana çok daha fazla cam alanı sağlıyor. Bu neden ile de güneş ışığından kat kat daha fazla yararlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda da kullanım kolaylığı sağlayan pencere kolları da kullanım alanına etki etmiyor. Havalandırma sistemi sayesinde fakro yüksek pivot orta kayıtlı pencereleri odanın içerisinde var olan havanın sürekli yenilenmesini, kış aylarında odanın sıcak yaz aylarında ise odanın soğuk olmasını sağlıyor.

FAKRO YÜKSEK PİVOT PENCERELERİ

160 derece dönebilen cam yapısı sayesinde pencerenin dış yüzeyini temizlerken büyük avantaj sağlıyorsunuz. Aynı zamanda da sabitleme mandalı sayesinde güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlamak için de bu camlar size göredir. Özellikle de camlarının enerji tasarruflu cam olması, ısı kaybının minimuma indirilmesinde büyük bir işleve sahiptir. Montaj yüksekliği ne kadar uzak olur ise olsun pencere kolları kullanıcının istediği yere sabitleniyor. Dolayısı ile de pencerelerin açılması ve kapanması kullanıcının kullanım alanına denk getiriliyor. Pencerelerin kilit sistemleri sayesinde evinize hırsız girmesi de oldukça zor görünüyor.

Yüksek pivot orta kayıtlı fakro penceresi uygulama örneklerimiz;

Yuksek Pivot Orta Kayitli Fakro Cati Penceresi EvhaliYuksek Pivot Orta Kayitli Fakro Cati Penceresi Uygulama MontajiYuksek Pivot Orta Kayitli Fakro Cati Penceresi Uygulama Modeli

 

Bu Çatı Penceresi Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48