L KOMBİNASYON FAKRO ÇATI PENCERELERİ
  • Register

L KOMBİNASYON FAKRO ÇATIPENCERELERİ; Eğer çatı katında oturuyor iseniz ve çatınızın duvarınız ile birleştiği alandan da yararlanmak istiyor iseniz o zaman siz de L Kombinasyon Fakro Çatı Pencereleri kullanmalısınız. Pek çok bu pencere modeli bulunuyor ve isteğe bağlı bir şekilde kombin edilebiliyor. Bu neden ile de oldukça kullanışlı bir ürün oluyor.

L KOMBİNASYON FAKRO ÇATI PENCERELERİ

  • BDL L3: sola doğru açılan L Kombinasyonlu pencereleri.
    BDR L3: Sağa doğru açılan L Kombinasyonlu pencereleri.
    BVP L3: azami olarak 12 cm uzaklığa kadar açılabilen bu pencereler yatay pozisyonda hareket etmektedir. Pencere kolları ise pencerenin üst kanadında yer almaktadır.
    BXP L3: hiçbir şekilde açılmayan pencereleri ifade etmektedir.

Tüm L kombinasyon fakro çatı pencereleri ahşap görünüme sahiptir. Özellikle 2 kat ekolojik vernik ile verniklenen pencereler her zaman evinize o sıcak ahşap görüntüsünü kolaylık ile aktaracaktır. Aynı zamanda bu ekolojik vernik ahşabın kalitesini arttırmakta, ahşabın kolaylık ile uzun süre işlevde bulunmasını sağlamaktadır. Bu çatı pencereleri hem yatırma hem de döndürme eksenlerine sahiptir. Bu sayede hem içe doğru hem de yana doğru açılabiliyor. 112 cm açılabilen aynı zamanda da 90 derece dönebilen pencerelerin bu hareketi, yan tarafa monte edilen pencere kolu ile sağlanıyor.

L Kombinasyon Fakro Çatı Penceresi Uygulama Örnekleri