OPTİSTEP AHŞAP ÇATI MERDİVENİ
  • Register

AHŞAP ÇATI MERDİVENİ; Çatı katınıza kolay bir biçimde ulaşmak istiyorsanız fakat ortaya çıkabilecek olan inşaat faaliyetleri ile uğraşmak istemiyorsanız yapmanız gereken şey optistep ahşap çatı merdiveni satın almak olmalıdır. Hiçbir montaj işlemine gerek kalmadan kendi başınıza halledebileceğiniz bir yapıya sahip olan bu merdiven türünün kullanım alanı her geçen gün bir adım daha ileri gitmektedir.

OptsiStep Çatı Merdiven Modeli
Firmamız tarafından tamamen monte edilmiş bir biçimde satışa sunula bu merdivenler kullanıcılar için hiçbir zorlu koşul ortaya çıkartmamaktadır. Diğer çatı merdivenleri için gönderilen ekipler bu merdiven tipinin kurulumu için gönderilmemektedir. Tam manası ile kurulu bir biçimde kutulanan ve sipariş üzerine evlere kadar gönderilen bu merdivenleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Optistep Ahşap Çatı Merdiveni

OptsiStep Çatı Merdiveni Boyutları:

Teknik Özellikleri; Optistep merdivenlerin teknik özellikleri açısından en çok beğeni göreni hiç kuşkusuz ki dayanıklı yapısıdır. Konforlu bir biçimde senelerce kullanacağınız bir merdiven olacak olan bu materyal 1. Sınıf meşe ağacından elde edilmektedir. Tam manası ile sağlık dostu bir dokuya sahiptir. 3 veya 4 defa katlanabilen kullanışlı yapıda. 60x120 veya 70x120 oranlarına sahip modern tasarımlı ürünlerdir. Tüm kurulum parçalarını içinde. Ekstra cilaya ihtiyaç duymayan şık ahşap görünümlü. Teknik özellikleri incelendiği zaman Fakro şirketinin bu merdiven karşılığında talep ettiği fiyatın ne denli uygun olduğunu siz de fark edeceksiniz. Piyasa analizi yapıldığı zaman bu denli yüksek güvenlik önlemlerine sahip ve kullanışlı bir merdiven için istenen fiyatın çok daha yüksek olduğu göze çarpmaktadır.

OptsiStep Çatı Merdiven ModeliOptsiStep Çatı MerdiveniHangi Odalarda Kullanılabilir; Bir merdiven tipinin oda içerisinde kullanılabilmesi için belirli koşulları sağlaması gerekmektedir. Öncelikle bu koşullar sağlanmalı daha sonra sizin zevkinize göre değişebilen dekoratif detaylar ile uğraşılmalıdır. Özellikle çatı katı merdivenlerinin seçilmesi için tavan taban yüksekliğinin ve oda genişliğinin çok net bir biçimde öğrenilmesi gerekmektedir. Bu ölçüm yanlış bir biçimde gerçekleştirilirse odanıza uygun olan merdiveni tam manası ile belirleyemezsiniz. Optistep ahşap çatı merdiveni sayın almak istiyorsanız odanızın yüksekliğinin en fazla 280 santim olması gerekmektedir. Bu yüksekliğin üstünde bir yapıya sahip olan odalarda bu tip merdivenler kullanılmamaktadır. 

  OptsiStep Çatı Merdiven Örnegi