SÜPÜRGELİK ISITMA SİSTEMLERİ
  • Register

Süpürgelik ısıtma sistemi; süpürgelik şeklinde duvar kenarına veya cam önlerine döşenir.Süpürgelik ısıtma sistemi ile mimariden ve dekorasyon tercihlerinden ödün vermeden ısıtma yapmak mümkündür.Odalardaki her alanın işlevsel olarak kullanabilmesine, mobilyaların,istenildiği gibi yerleştirilmesine olanak sağlar.

 219822

Süpürgelik ısıtma sistemlerinde ışınım oranının çok yüksek olması ve tüm duvarların aynı anda ısıtılabilmesi sayesinde, odanın her noktası eşit sıcaklıkta olmakta mekanlarda homojen ısı dağılımı sağlanmaktadır.

 1332758003 1

Süpürgelik ısıtma sistemleri bu özelliği ile rakipsizdir. Süpürgelik radyatör ısıtma sistemi çok yönlü ve kolay kullanımı özellikleri sayesinde eski ve ya yeni her tür binada kullanılabilir.yeni binaların ısıtma projeleri ile eski binalardaki restorosyon ve yenileme çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir.

 03012011177

Mevcut kazan sisteminin yada boru türünün değiştirilmesine gerek kalmaksızın diğer radyatörlerle yer değiştirilebilir.hatta diğer ısıtma sistemleri ile de beraber çalışabilir.Konutlarda, okullarda, iş yerleri, ofisler, oteller, spor merkezleri, gibi her tür yapıda rahatlıkla uygulanabilir.süpürgelik radyatör ısıtma sistemi en yüksek düzeyde ışınım yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.Işınım en etkili ve en hızlı ıs transferi sistemidir.Toz çıkarmadığı, bakteri oluşturmadığı ve ısıyı ileten kısmı sessiz olduğundan sağlıklı ve çevre dostudur. odadaki havayı kurutmama özelliği ile sağlıklı ortamlar sunar.

 hqdefault

Yarım açılır kapk sayesinde kolay temizlenir.Nem, küf, buhar oluşumunu engeller Sıcak su Batarya modeli yanı sıra elektrikli ısıtıcı modeli mevcuttur.Sıcak su bataryalı model sıvı, gaz, katı yakıt ve güneş panelleri gibi her türlü ısı üreticileri ile çalışır.Elektrikli ısıtıcılı model ise teknik sorunlar ve yer sıkıntısı gibi nedenlerle kazan kombi vs ısıtma cihazlarının montajının mümkün olmadığı ve yazlık evler gibi sık kullanılmayan mekanlarda rahatlıkla uygulanabilir. Zarif ve ince tasarımı ile mekanlarımıza güzellik katar.

 ozelkonvektor1

Süpürgelik ısıtma sistemi ile mimariden ve dekorasyon tercihlerinden ödün vermeden ısıtma yapmak mümkündür. Odalardaki her alanın işlevsel olarak kullanılabilmesine , mobilyaların istenildiği gibi yerleştirilmesine olanak sağlar. Diğer ısıtma araçlarına kıyasla benzersiz konfor ve %25'e varan enerji tasarrufu sağlayan süpürgelik ısıtma sistemi ,ısı pompası gibi düşük sıcaklıklarda çalışan ısıtma sistemleri için de idealdir.

 radyotor supurgelik

Elektrik ısıtıcılı "EH" modeli teknik sorunlar ve yer sıkıntısı gibi nedenlerle kazan, kombi vb. ısıtma cihazları montajının mümkün olmadığı yerlerde; yazlık evler gibi sık kullanılmayan mekanlarda alternatif çözüm olarak uygulanır. Elektrikli modelin montajı oldukça basit ve pratiktir. Sistem gücüne ve uzunluğuna bağlı olarak uygun duvar uzunlukları ve ısıl ihtiyaca göre gerekli hesaplamalarla ölçülendirilebilir. Monte edilen rezistanslı bataryanın mevcut elektrik tesisatına uyumunu sağlamak kolaydır ve bunda çeşitli alternatifler geliştirilebilir. Tipik elektrik anahtarı bu sisteme uygulanabilir.

Bir hat üzerinde çoklu bağlanabilir. Termostat ile düzenlenen bu bağlantılar sayesinde montajı hızlıdır. Güvenlik gereği Süpürgelik Isıtma Sistemi elektrikli modeli banyolarda ve ıslak zeminlerde kullanılmaz.Süpürgelik Isıtma Sistemi sıcak su bataryalı "AB" modeli sıvı gaz katı yakıtlı kazanlar ve güneş panelleri gibi her türlü ısı üreticileri ile çalışabilir; ısıyı ortama göre ayarlayabilir. Ayrıca yeni binalarda uygulanabileceği gibi, montajında herhangi özel bir tadilat ihtiyaç duyulmadığından yenilenen yapılar içinde sonderece uygundur.

  • 03012011177
  • 1332758003_1
  • 1332758581_1
  • hqdefault
  • isitma
  • ozelkonvektor1
  • radyotor-supurgelik