Çatı Katı Dekorasyonu

En Güzel Örneklerle Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri

Çatı katı çok amaçlı kullanımlarının arasında yer alan bölge ve genellikle depo ve kiler olarak kullanılıyor. Rustik tarzı büyük pencereler, güneş ışıkları harika bir stil verir. Eğimli çatı katlarında dolap montajı zor olur. Bu nedenle dolapları duvar içine monte etmek hem yerden kazanç hem çatı katı tasarımını daha güzel ortaya çıkarır. Söz konusu Çatı Katı Dekorasyonu olunca çok daha dikkatli ve araştırmacı olmanızı tavsiye ederiz , konumu gereği çatı katları basık ve dekorasyona pekte uygun olmayan şekillerde olduğu için iyi düşünerek dekorasyona başlamalısınız.

Çatı Katı Dekorasyonu | Aytürk Yapı
çatı katı dekorasyonu, çatı katı dekorasyonu fiyatları, çatı katı dekorasyonu modelleri

Öncelikle çatı katınızı hangi tarz da dekore edeceğinize karar vermelisiniz , masalsı geleneksel bir tarz mı , yoksa modern ve çağdaş bir tarzda mı . Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri arasın da sıcak ve samimi havası ile bir hayli ilgi gören vintage ve country tarzı dekorasyonlar gibi rüstik tarz dekorasyon modelleri de sizin tercihleriniz arasın da olabilir.

Dekorasyon tarzınızı belirledikten sonra da renk seçimine karar vermelisiniz Çatı Katı Dekorasyonları için her zaman açık renk seçimleri yapmalısınız , nedeni ise bu alan genel de çok az gün ışığı aldığı için açık renklerle aydınlık bir hava yaratmalısınız .

Çatı Katı Dekorasyon
çatı katı dekorasyonu, çatı katı dekorasyonu fiyat, çatı katı dizaynı, çatı katı dekorasyonu ustası

Çatı Katı Dekorasyon arasın da İskandinav tarzı dekorasyonların öne çıktığını görüyoruz , beyaz fon üzerine kurulu bu harika dekorasyon stili tam da tavan arasına uygun ferah ve aydınlık bir şıklığı sergiliyor.

Dubleks evinizin çatı katı ile , çatı katı dairelerin dekorasyonu arasın da büyük bir fark vardır , biri sadece zevk için diğeri ise tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dekore ediliyor . Çatı Katı daireler banyosundan mutfağına , yatak odasından salonuna ve çocuk odasına kadar her detayı ile tüm konfora sahip olarak dekore diliyor.

Çatı katlarının en sevilen özelliklerin den biri tavan penceresinden gök yüzünü seyrederek romantik anlar yaşatması , yalnızlık hissi ve sakin oluşudur . Kendinizle başbaşa kalmanın huzurunu yaşayabileceğiniz , yağan yağmurun ve karın eşsiz manzarasını büyük bir huzur için de seyrederek rahatlayacağınız harika bir yerdir .

Rahat ve keyifli bir dekorasyon için her zaman az eşya ve sadelik esas alınmalıdır , örneğin çoklu oturma grupları yerine köşe koltuklar , tüm mobilyalar da fonksiyonel özellikler ve karmaşa yaratmamak için uygun aksesuarlar seçmelisiniz .

Güzel bir dekorasyon ile etkileyici bir Çatı Katı Dekorasyonu yaratmak istiyorsanız eğer , sizlere ilham verecek en güzel örnek modelleri seçerek bir araya getirdik . Farklı dekorasyon tarzları arasın dan seçtiğimiz örnekleri inceleyerek kendi çatı katınız için en ideal modeli seçebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Çatı Kaldırma başlıklı makalemizde çatı kaldır, çatı kaldırma ve çatı kaldırma fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.